• Новак
2017 Нови доаѓањето на Вода во Шишиња првенство пиење Термос Вакум Шише Изолација Колба Симпатична Подарок за Пријатели Љубители мојот шише 500 ml

2017 Нови доаѓањето на Вода во Шишиња првенство пиење Термос Вакум Шише Изолација Колба Симпатична Подарок

DEN 610.08

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозот
Ве молиме љубезно го скенира QR код на нашата продавница,
уживаат повеќе convinent услуга!
Постојат многу стилови може да се избере,ве молиме проверете ја нашата продавница линк :
2017 Нови доаѓањето на Вода во Шишиња првенство пиење Термос Вакум Шише Изолација Колба Симпатична Подарок за Пријатели Љубители мојот шише 500 ml
Име на производ : Цртан филм изолација првенство
Производ Големина : 500ml 25 * 7cm
Материјал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик
Производот се користи : топла вода изолација, ладна вода студена
100 степени врела вода ,24 часа по ,42 степени. Супер изолација
Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши потреби.
Пратката ќе испраќање на производи во рок од 7 работни дена, по систем ја потврдува вашата исплата.( Лого сопствени датумот на породување, според фактичката состојба ) 1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 10-50 дена во нормална состојба ( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување) 2. Ние нудиме Express, но клиентите треба да се плати за taxs во Царинската управа,како што се DHL,e Packet,e-EMS, (Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа да се намали за вас) политика на враќање : 1. Ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографии ако има било какви проблеми, Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување 2.Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори, осветлување, позадини и др. повратните информации :
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение ,
Благодарам многу!!

Спецификацијата

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Рака Притискање Тип
Број На Модел На:
NL170433L
сертификација:
CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Жените
Функција:
Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Термо Изведба:
12-24 часа
боја:
како се покаже
Материјал:
внатрешни 304 Нерѓосувачки Челик/Храна одделение од нерѓосувачки челик
Големина:
approx24.8*6.8 cm
Количина:
1pcs
Капацитет:
500ml

Со стоката дадена додека купуваат