• Новак
  • -5 %
52sets/7 многу ОЗ Хип Колба Во Подарок Кутија Mens Класичен Џеб Flagon Шише Креативни Хип Колба Со Funner & Чаши ZA4855

52sets/7 многу ОЗ Хип Колба Во Подарок Кутија Mens Класичен Џеб Flagon Шише Креативни Хип Колба Со Funner &

DEN 13386.00
DEN 14090.40

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
100% Сосема Нов Висок квалитет
Капацитет : 7 мл
Материјал : Нерѓосувачки Челик
1 сет пакет incudled :
1pcs 7oz колба
1pcs инка
2 парчиња чаши
со мало сандак
Вид Забелешка :
1,Ако треба да ги Прилагодите на личноста логото, ве Молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред цел. ви благодариме.
2,Ние исто така имаат и други капацитет стил, како на пример, 1 мл,2 оз ,4 оз,5 мл,6oz,7oz,8oz,9oz,
10oz,18oz,ако у треба , ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме.

Спецификацијата

Тело Материјал:
Метал
Тип:
Сет
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
ETRSUNTECH

Со стоката дадена додека купуваат