• Новак
  • -35 %
300ml Јапонски Стил отпорни на Топлина Стакло Фер Кригла Кунг Фу Чај Поставува Чај Море Ча Хаи Чај Чаша Млеко Пиво Кафе Кригла леќата Кригла

300ml Јапонски Стил отпорни на Топлина Стакло Фер Кригла Кунг Фу Чај Поставува Чај Море Ча Хаи Чај Чаша Млеко

DEN 1422.00
DEN 2188.32

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд ZEETOON Материјали отпорни на топлина стакло Име Креативни Стакло Фер Кригла Занает рачно изработени, Големина на
СЛ. Пакет Листа
1 PC Фаи Кригла (без други чај сет) Пакет Безбедност пакување области на Примена
Чај соба, дневна соба, канцеларија

Спецификацијата

Бренд Име:
ZEETOON
Спецификација:
1
Обликот:
Handgrip
Материјал:
Стакло
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Јапонија Стил
Тип:
Чаши Чај
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Drinkware Тип:
Чаши
Име:
Креативни Стакло Фер Кригла
Материјал:
Отпорни на топлина Стакло
Големина:
FIG.
Капацитет:
300ml
занаети:
Рачно изработени отпорни на топлина стакло
Производот:
Чај првенство, Фер Кригла
вид:
Чај Поставува Креативни Дома Декорација
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија
Пакет Листа:
1PC Фаи Кригла (без други чај во собата)
Пакет:
безбедност пакување

Со стоката дадена додека купуваат