• Новак
  • -7 %
Teapot Чај / свежо супа тенџере / еден чај / Јапонски / морска храна супа лонец лонец / меур чај / керамички сет чај

Teapot Чај / свежо супа тенџере / еден чај / Јапонски / морска храна супа лонец лонец / меур чај / керамички

DEN 1634.00
DEN 1756.80

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Капацитет:
201-300ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Број На Модел На:
200-300ml
Обликот:
Со Јаже
Керамички Тип:
порцелански
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Класичен
Материјал:
Керамички
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Бренд Име:
GuMiGD
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети

Со стоката дадена додека купуваат