• Новак
Бордо црвено вино lead-free кристал вино goblet домаќинство, залихи егзотични живот стакло lead-free кристал вино goblet

Бордо црвено вино lead-free кристал вино goblet домаќинство, залихи егзотични живот стакло lead-free кристал

DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Стакло
Количина:
1
Материјал:
Кристално
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ
Стакло Тип:
вино стакло
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
HH

Со стоката дадена додека купуваат