• Новак
  • -20 %
WINSTBROK Водоотпорен Мантил Возрасни Отворено Пешачење Жените Rainwear Преносни Отворено Патување Жените Мантил Дожд Грб Poncho

WINSTBROK Водоотпорен Мантил Возрасни Отворено Пешачење Жените Rainwear Преносни Отворено Патување Жените Мантил

DEN 1012.00
DEN 1265.28

Достапност
Достапно за нарачка


Водоотпорен Мантил Возрасни Отворено Пешачење Жените Rainwear Преносни Отворено Патување Жените Мантил Дожд Грб Poncho ГОЛЕМИНА: Должина : 95cm Биста : 104cm Ракав : 60cm Рамо : 42cm ГОЛЕМИНА: Должина : 95cm Биста : 104cm Ракав : 60cm Рамо : 42cm Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Спецификацијата

Тип:
Raincoats
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Пол:
Жените
Отворено Активност:
Пешачење
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Број На Модел На:
Водоотпорен Мантил
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
WINSTBROK
Материјал:
Полиестер
is_customized:
yes

Со стоката дадена додека купуваат