• Новак
  • -45 %
FreeSmily долги тенки дише outerwear мантил жени/женски ponchos одговараат водоотпорен pullover жените мантил chubasquero mujer

FreeSmily долги тенки дише outerwear мантил жени/женски ponchos одговараат водоотпорен pullover жените мантил

DEN 768.00
DEN 1395.36

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Bearca
Материјал : Тефлон обработка најлон
Големина на табелата,за референца,единица : сантиметар
М : Должина : 98cm Градите : 105cm
L : Должина : 105cm Градите : 115cm
L : Должина : 115cm Градите : 128cm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Производот:
Rainwear
Број На Модел На:
1003
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Бренд Име:
freesmily
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица

Со стоката дадена додека купуваат