• Новак
  • -45 %
FreeSmily Јапонски стил наметка Ultralight мантил жените симпатична ровот грб женски водоотпорен слободни дишење дожд poncho

FreeSmily Јапонски стил наметка Ultralight мантил жените симпатична ровот грб женски водоотпорен слободни дишење

DEN 768.00
DEN 1395.36

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Полиестер
Карактеристики : Мода+Тенка+Дише+Преносни
должина 89cm width145cm одговараат за висина 150-180cm тежина во рок од 100kg

Спецификацијата

Тип:
Raincoats
Пол:
Жените,Универзална,Мажи
Материјал:
Полиестер
Производот:
Rainwear
Број На Модел На:
1004
Бренд Име:
freesmily
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица

Со стоката дадена додека купуваат