• Новак
  • -30 %
KIMHOME МИЛЕНИЧИЊА Куче Кеси За Мали Кучиња Расклопна Рамо Кутре Ранец Преносни Мрачно Милениче Превозникот Торба За Средни Кучиња, Мачки

KIMHOME МИЛЕНИЧИЊА Куче Кеси За Мали Кучиња Расклопна Рамо Кутре Ранец Преносни Мрачно Милениче Превозникот

DEN 1746.00
DEN 2494.56

Достапност
Достапно за нарачка


ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Име : ивица милениче рамо ранци
Материјал : платно
Применливи сезона : сите сезони
Боја : црвена ленти, сини ленти, остава, ѕвезди
Големина : 33cm*22cm*39cm
Тежина : 1.2 kg
Може да носи тежината : 6kg
Погоден за : мали средни кучиња мачка
4 причини не може да се замени 1.Проширување на двете страни за дизајн, да те направи и домашни миленици се повеќе погодно. 2.Количка за дизајн, лесен за чување, погодно за патување, не заземаат простор. 3.На дното на торбата е дизајниран со ќебе, мека и удобна, така што кучињата не чувствуваат студ. 4.Патент складирање торба дизајн, можете да го поставите на кучето грицки, играчки и други мали предмети, удобен и практичен.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Спецификацијата

Големина:
L
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Шема:
Шарени
Применливи Раса Куче:
Универзална
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Дише
Fitable Тежина:
6kg
Тип:
Кучиња
Материјал:
Платно
боја:
Црвени ленти, сини ленти, остава, ѕвезди
Големина:
33*22*39
Производот Категорија:
Куче торба/пет рамо ранци
Погоден за:
мали средни кучиња, мачки

Со стоката дадена додека купуваат