• Новак
Перат Замена Микрофибер Пареа Четка Влошки за Жанила H20 (Бела)

Перат Замена Микрофибер Пареа Четка Влошки за Жанила H20 (Бела)

DEN 89.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Микро Влакна Лесно да се промени,со adhensive лента Многу мека ќе не нула или тест кат површина Перат и еднократно, може да биде рака изми или машина изми; падна или линија сува Совршен додаток за вашиот пареа mop Material : Микро Влакна
Лесно да се промени,со adhensive лента
Многу мека ќе не нула или тест кат површина
Перат и еднократно, може да биде рака изми или машина изми; падна линија или сув
Совршен додаток за вашиот пареа четка
Боја : Бела
Овој производ може да се користи за пареа четка, четка подот, тепих, отпорност на вода, висока температура не избледуваат.
Микро Влакна има силна чистење способност, јазот помеѓу filaments може да adsorb прашина, маснотии, нечистотија, додека со вода и сапун, детергент се измијат;Овие voids, исто така, ги апсорбира многу влага, со силна апсорпција на вода.
тоа може да биде брзо се сушат, па тоа може ефикасно да се спречи средина за размножување на бактериите.
Тоа може да се користи постојано, и тоа е многу издржливи.
После секоја употреба да ги избрише и да се мијат, се додека водата може да се врати како нови, дома живот суштински производи.
Пакет содржи : 1 x четка влошки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Спецификацијата

Бренд Име:
retemporel

Со стоката дадена додека купуваат