• Новак
VORED Нови 6W AC до 12V DC 500mA Ѕид Трансформатор Конектор за Адаптер за Напојување САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Приклучок за Воздух Овлажнител/LED светло

VORED Нови 6W AC до 12V DC 500mA Ѕид Трансформатор Конектор за Адаптер за Напојување САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА

DEN 218.88

Достапност
Достапно за нарачка


Приклучете НИ се
ЕУ Приклучок
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
100% сосема нов и висок квалитет.
Висока ефикасност и ниска потрошувачка.
Добра изолација ,висока електрична сила.
Пониска температурата на работа ,долг животен век.
Полно оптоварување висока температура горат-во,100% полно оптоварување горат-во тест.
Компатибилен со батерија полнач, безбедноста камера, пијано тастатура, овлажнител, прочистувач на воздух, led лента на светлина, биро светлина, апарати за домаќинство итн.
Спецификација :
· Излезен напон : 12 V
· Излез currnet : 500m A
· Влезен напон : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
· Должина на кабел : 1.5 м
· Ефикасност : 85% Мин
· Бранување и бучава : 100 Max
· Боја : Црна
· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm
· Приклучок тип : САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА
· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).
· Влезен напон : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
· Целосна заштита функции : OVP/OCP/еднократни лозинки/SCP/
Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.
Превозот Информации. :
*Повеќето наредби брод во рок од 1-2 работни дена ПО добивањето на плаќање (со исклучок на Одмор).
*Item испраќаат преку воздухопловната со Поштенски Канцеларија; ќе пристигне во повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.
*Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори; понекогаш тоа може да трае до 30-45 дена.
*После ние брод на објектот, ние ќе ви e превозот информации. За Експрес испорака само, следење на број ќе се обезбедува по превозот.
Политика На Враќање :
*Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
*Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 14 дена од денот на приемот за размена на нова.
*Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
*Некористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
*Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 60 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе бидат прифатени по 60 дена од датумот на купување.
Вклучете го вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
*По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ).

Спецификацијата

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Употреба:
Воздухот Purifiers,Воздух Овлажнител
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
VORED
Излезниот Напон:
12v
врска:
Приклучок Во
Употреба:
батерија полнач, безбедноста камера, пијано тастатура,led лента на светлина, биро

Со стоката дадена додека купуваат