• Новак
Бесплатни Shupping VORED 3V1A AC 100V-240V Конвертор Адаптер за Напојување САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Plug Универзален Полнач 5.52.1 мм за Воздух Purifiers

Бесплатни Shupping VORED 3V1A AC 100V-240V Конвертор Адаптер за Напојување САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА Plug Универзален

DEN 251.04

Достапност
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет.
Висока ефикасност и ниска потрошувачка.
Добра изолација ,висока електрична сила.
Пониска температурата на работа ,долг животен век.
Полно оптоварување висока температура горат-во,100% полно оптоварување горат-во тест.
Компатибилен со батерија хлапак, електрични хлапак, воздух atomizer и atomization уред
Спецификација :
· Излезен напон : 3 V
· Излезна струја : 1А
· Влезен напон : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
· Должина на кабел : 1.5 м
· Ефикасност : 85% Мин
· Бранување и бучава : 100 Max
· Боја : Црна
· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm
· Приклучок тип : САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА
· DC Plug димензија : US(74*28*59mm) ,ЕУ(74*28*78.6 мм),велика БРИТАНИЈА(74*49*70mm).
· Влезен напон : 100 V-240 V AC 50/60 Hz
· Целосна заштита функции : OVP/OCP/еднократни лозинки/SCP/
Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

Спецификацијата

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Употреба:
Воздухот Purifiers
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
VORED
врска:
Приклучок Во
Употреба:
батеријата хлапак/ електрични хлапак/atomization уред
Излезниот Напон:
3V

Со стоката дадена додека купуваат