• Новак
  • -5 %
Нови Оригиналниот Далечински Управувач рм-pj23 за sony TDG-PJ1 VPL-HW50ES VPL-HW55ES проектори

Нови Оригиналниот Далечински Управувач рм-pj23 за sony TDG-PJ1 VPL-HW50ES VPL-HW55ES проектори

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Број На Модел На:
no

Со стоката дадена додека купуваат