• Новак
Далечински Управувач За Остар XG-C60X СТР-A10X-SL СТР-A10X XG-C50XE XG-C68X XG-C55XE XG-C55XU XG-C58X LCD Проектор

Далечински Управувач За Остар XG-C60X СТР-A10X-SL СТР-A10X XG-C50XE XG-C68X XG-C55XE XG-C55XU XG-C58X LCD Проектор

DEN 760.80

Достапност
Достапно за нарачка

Опис 1. Сосема нов компатибилна далечинска контрола,употреба AAA батерија,батерии не се вклучени.
2. Бидат погодни за наведениот модел и толку многу други,како што СТР-D2710 XL СТР-D2870 W XG-MB67 XL XG-MB50 X-L XG-MB65 X XG-F320 W XG-MB70 X XG-MB50 X XG-MB67 X-L XG-P610 X-N XG-PH70 X-N XG-F210 X XG-MB66 X СТР-D3110 X СТР СТР-D50 X3 D СТР-D3510 X СТР-D40 X3 D СТР-D45 X3 D СТР-D4010 X СТР-D3550 W СТР-D40 W3 D
3 . пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
4. количина попуст е достапен
Превозот
1. Објектот ќе биде од Кина во светот.
2. Постојат многу превозот начин за да го изберете,можете исто така да се забележи EST датум кога ќе choosed на соодветниот начин.
Ќе добиете вашиот објект за 5-7 работни дена од DHL, или ќе добие околу 10-15 дена од EMS, 17-26 работни дена од Сингапур Пост.
3. На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го следи објектот онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4. Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Returens и размена
1. Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2. Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3. Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
Нашата компанија, главно, промет на големо на сите видови на лцд Проектор Светилка Modules/ Авторски Голи Светилка/ Авторски Светилка со Станбен/ Замена на Светилки проектирање, далечински управувач, далечна контрола, ТВ/AV/DVD далечински управувач, uetooth играч за далечинска контрола, клима далечински управувач,проектор главниот borad, боја тркала, LCD панели, DMD ЧИП итн
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Повратни информации
Вашето задоволство е исклучително важно Ние се стремиме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас пред да замине нешто помалку од една 5/5 оценка и ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
XG-NV7XE XG-NV3XB
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат