• Новак
  • -36 %
Нова Надградба на Безжични Gamepad Bluetooth Игра Контролер Игри Џојстик за Android / iphone Паметен Телефон далечински контролер за VR

Нова Надградба на Безжични Gamepad Bluetooth Игра Контролер Игри Џојстик за Android / iphone Паметен Телефон

DEN 101.00
DEN 157.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот . Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
Безжична Bluetooth Gamepad VR Далечински Мини Bluetooth Игра Контролер Џојстик За IPhone IOS Xiaomi Андроид Gamepad За PC VR Кутија
Поддршка VR далечински управувач,и виртуелна реалност, играјќи повеќе возбудливи игри.
Тоа може да се користи како игра контролер, нежен допир.
Selfie Камера Shutter : ви Даде совршена слика.
Безжична Контрола на Музика : Уживајте во добро време.
Далечинскиот управувач е-книга : Лесно е да имате readin.
Работен опсег до 2-10m.
мини и симпатична, погодно да се земе alo
Спецификации :
Боја : Црна, Бела
Материјал : ABS
Bluetooth : V3.0
Безжична на далечина : 2-10m
Поддршка на батеријата : 2 * ААА 1.5 V
Пакетот Вклучува
1 X Gamepad( Батерии не вклучувајќи)
1 X упатство (англиски)

Спецификацијата

боја:
Бела, Црна, Сива
Безжична Комуникација:
Bluetooth
Употреба:
Компјутер,Аудио / Видео Плеери,Универзална
Бренд Име:
Dehyaton
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Поддршка СТАН:
No
Пакет:
No
Број На Модел На:
Безжична gamepad за VR
функција 1:
Bluetooth Shutter порака за паметни телефони
Карактеристика 2:
Bluetooth игра контролер за iphone
функција 3:
Далечински контролер музика и филм за iPhone за Samsung
карактеристика 4:
Безжична gamepad за VR
Карактеристика 5:
Безжичен контролер за iPhone за Таблети

Со стоката дадена додека купуваат