• Новак
  • -20 %
Mayitr 1pc Нови Замена Далечински Контролер Безжична Автомобил Стерео Далечински Управувач За JVC Автомобил Стерео РМ-RK50 РМ-RK52

Mayitr 1pc Нови Замена Далечински Контролер Безжична Автомобил Стерео Далечински Управувач За JVC Автомобил

DEN 113.00
DEN 141.60

Достапност
Достапно за нарачка


EA0001955
Карактеристики :
100% сосема нов
Далечински управувач за JVC Стерео во Автомобил, може да компатибилен со поголемиот дел од своите автомобили
Подалеку пренесување на далечина, стабилни перформанси
Ова е посветен на замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински
Спецификација :
Компатибилен Со Стерео во Автомобил Модел : за JVC МКД-A525 KD-A625 KD-A725 KD-AH79 KD-HDR44
КД-HDR70 KD-R320 KD-R328 KD-R420 KD-R520 KD-R528 KD-R620 KD-R628 KD-R720 KD-R200
Поддржано од : 1x CR2025 Копчето Ќелија ( НЕ се вклучени )
Големина : прибл. 70 x 32 x 12mm/ 2.75" x 1.25" x 0.47"
Пакет се Вклучени : 1pc x Далечински Управувач ( Батерија, не се вклучени )
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
Mayitr
Пакет:
Yes
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
стерео во автомобил далечинска контрола
Канал:
1
Фреквенција:
Други

Со стоката дадена додека купуваат