• Новак
OA-1 Алуминиум Легура Висина Прилагодливи Лаптоп Носителот Стојат Универзална Ротирачки Ергономски Lapdesk за Macbook 10-15 инчен Лаптоп

OA-1 Алуминиум Легура Висина Прилагодливи Лаптоп Носителот Стојат Универзална Ротирачки Ергономски Lapdesk

DEN 1680.00

Достапност
Достапно за нарачка


OA-1 Алуминиум Легура Висина Прилагодливи Лаптоп Носителот Стојат Универзална Ротирачки Ергономски Lapdesk за Macbook 10-15 инчен Лаптоп
Десктоп, Лаптоп Стојат Модел : VP-ОА-1 Материјал : Алуминиум Легура + ABS 1 PC Краток Рака на Рака Должина : 220mm Прилагодлива Висина Опсег : 108-350mm Лаптоп Ротација : 360 степени horizental, 25 степен на вертикална Рака Ротација : 360 степени Max. Вчитување : 7kgs Маса дебелина : 0-75mm Одговараат за 10-15.6 инчен Лаптоп
Ве молиме имајте во предвид : сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата. Ве молиме проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата. Царина и Данок се исто така не се вклучени во превозот цена.


Спецификацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
dsupport
Број На Модел На:
VP-ОА-1
Материјал :
Алуминиум легура + ABS
Арм должина :
220MM
Тип :
Десктоп, Лаптоп Стојат
Арм Количина :
1 Дел Краток Рака
Вчитување капацитет :
7kgs
Користење на :
одговараат за 10-15.6 инчен лаптоп
Биро Дебелина Барање :
0-75mm
Арм 360 Степен Ротација :
Yes
Стил :
Десктоп, Лаптоп Стојат

Со стоката дадена додека купуваат