• Новак
  • -5 %
Со 1m кабел 14.5 v 3а ac адаптер 14.5 volt 3 засилувач 3000ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување

Со 1m кабел 14.5 v 3а ac адаптер 14.5 volt 3 засилувач 3000ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка

90cm кабел 14.5 v 3а ac адаптер 14.5 volt 3 засилувач 3000ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување
Карактеристики : 1. Тоа може да биде замена 14.5 V 3000m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. 2. Сосема нов и висок квалитет. 3. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување. 4. На ac кабел не е вклучена.
Спецификација : 1.Модел : ГД-DS1452500 2.Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3.Излез : 14.5 V 3000m A 4.Адаптер големина : 60 x 35 x 165mm 5. Порт големина : 5.5x2.1mm 6.Кабел должина : околу 90cm Пакет : 1 x 14.5 V 3000m A Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Спецификацијата

Приклучок Тип:
Универзална
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
врска:
Десктоп
Бренд Име:
Deongaree
Излезниот Напон:
14.5 V
Број На Модел На:
ГД-DS1353000

Со стоката дадена додека купуваат