• Новак
  • -20 %
Вистински Нови Оригиналниот Далечински Управувач AH59-02381A За SAMSUNG AH59-02333A ХТ-D5500/КСУ ХТ-D5500/ZA ХТ-D5530K Далечински Контролер

Вистински Нови Оригиналниот Далечински Управувач AH59-02381A За SAMSUNG AH59-02333A ХТ-D5500/КСУ ХТ-D5500/ZA

DEN 725.00
DEN 906.72

Достапност
Достапно за нарачка


4355302996589600 Нешто ви се допаѓа US $ 2.99
/парче US $ 3.69
/парче US $ 3.99
/парче US $ 10.99
/парче US $ 27.99
/парче US $ 27.39
/парче US $ 16.99
/парче US $ 16.99
/парче US $ 12.99
/парче US $ 9.49
/парче US $ 13.00
/парче US $ 8.59
/парче Вистински Нови Оригиналниот Далечински Управувач AH59-02381 A За SAMSUNG AH59-02333 A ХТ-D5500/КСУ ХТ-D5500/ZA ХТ-D5530 K Далечински Контролер ве Молиме бидете сигурни дека производот е соодветен за вашата опрема пред ставање на ред .Ако сакате да се погледне за некои други модели, само испрати ми слика или модел бр.
ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
1. Ние Прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .
Кога Ќе Се Направи Исплата Иако Зачувам ,Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка .
Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака .
1 . Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот .
2. Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок ,
Ние ќе се Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот .
3. Ние Брод На Ali Express' s Address Само .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса !
,
Сите Работи Преку Строга Тестирање Пред Превозот .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа .
Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било Какви Проблеми Со Стоката , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време Со Не Двоумете Се, Наместо На Отворениот Спор ,
Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми .
Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .
Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед,
Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро .
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба Или Било Какви Други Проблеми , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Повратни Информации & Отворен Спор ,
Ние Ќе Се Реши Проблемот Веднаш !
Тоа Ќе Биде Многу Ценета Ако Имате Било Какви Добри Предлози .
4355302996589605 ТОПЛА US $ 10.19 /парче US $ 10.00 /парче US $ 10.00 /парче US $ 10.99 /парче US $ 9.99 /парче US $ 9.99 /парче US $ 15.99 /парче US $ 10.10 /парче US $ 11.99 /парче US $ 7.59 /парче US $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Број На Модел На:
AH59-02381A За SAMSUNG
Применлив модел:
AH59-02381A За SAMSUNG

Со стоката дадена додека купуваат