• Новак
  • -18 %
Хокеј Девојка играч Ѕид уметност Decal налепница персоналните Име број дома декор Ѕид Налепници За Детска Соба Vinilos Paredes

Хокеј Девојка играч Ѕид уметност Decal налепница персоналните Име број дома декор Ѕид Налепници За Детска Соба

DEN 393.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 30 х 56 cm Голем : 56 x 80 cm XL : 101 x 147 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Спецификацијата

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), Жолта, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
30x56cm, 101x147cm, 55x80cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
М-2824
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package

Со стоката дадена додека купуваат