• Новак
  • -5 %
Уште живот слики шише на овошје и цвеќиња сликарство 12x12 28x28inch плоштадот постер платно сликарство бесплатен превозот schilderij

Уште живот слики шише на овошје и цвеќиња сликарство 12x12 28x28inch плоштадот постер платно сликарство бесплатен

DEN 576.00
DEN 605.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уште живот слики шише на овошје и цвеќиња сликарство 12x12 28x28inch плоштадот постер платно сликарство бесплатен превозот schilderij
Платно вака:
Бои и Детали :

Спецификацијата

Големина (Инчен):
30x30cm или 12x12inch, 40x40cm или 16x16inch, 50x50cm или 20x20inch, 60x60cm или 24x24inch, 70x70cm или 28x28inch
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Suehaiwe
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Уште живот на цвеќињата (FLC)-10
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Материјали:
Добар квалитет

Со стоката дадена додека купуваат