• Новак
Кинески Пејзаж Дизајн Сини И Бели Порцелански Керамичка Вазна Храмот Ѓумбир Тегли

Кинески Пејзаж Дизајн Сини И Бели Порцелански Керамичка Вазна Храмот Ѓумбир Тегли

DEN 2831.52

Достапност
Достапно за нарачка


Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука. Детали за производот ЦАРИНСКАТА ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : Специјално за клиенти од Белгија,Шпанија, Италија, Франција итн Европски земји : Поради царинската причина, Повеќето пакети кои се испраќаат од страна на ЕМС ќе биде остана од 1 месец или повеќе во вашата земја царинската, И следење на податоците, секогаш не се ажурира на време. Па,ве Молиме ажурирајте го вашиот телефон секогаш на располагање и ве молиме почекајте тоа повеќе пациентот. Ви благодариме на соработката.

Спецификацијата

Големина:
M
Материјал:
Керамички & Порцелански
Бренд Име:
youngsjdz
Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
bj0709
Материјал:
порцелански
Големина:
about H34.5cmxW20cm
Боја:
сина и бела
Шема:
Пејзаж
Потекло:
Jingdezhen,Кина

Со стоката дадена додека купуваат