• Новак
  • -6 %
Играње Балет Девојки Ѕид Decal Налепница Зборови за Деца Детска Соба Танцување Соба Танц обука сајтови Бесплатен Превозот,95x65cm

Играње Балет Девојки Ѕид Decal Налепница Зборови за Деца Детска Соба Танцување Соба Танц обука сајтови Бесплатен

DEN 425.00
DEN 452.16

Достапност
Достапно за нарачка


Контакт со Нас на : Ние богатство на нашите клиенти и бизнис многу.
Превозот : Светот превозот услуга. Обично ние пакет на стока и од картон цевка за да бидете сигурни дека ќе го добијат тоа во задоволителна состојба. Можете да платите со Кредитна Картичка (ЈЕНИ канал и канал поени), Веб Пари (познато како WM), TT, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство и толку. Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите слики на пакет ако тоа беше скршен или оштетен кога ќе се примени, ние ќе испрати нов производ или да ви даде целосна наплата. Ние обезбедуваме квалитет во услугата.За ВИСТИНСКАТА Големина на лист,ве молиме референца на мерења погоре ( Ако имате било обичај или треба и други големини или бои,ве молиме да ни кажете)
Answer : ___________________________ Note : стандардната боја е црна,ако треба други бои или големина,ве молиме имајте во предвид вашите опции пред да нарачате, ви благодариме
Боја Картичка :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay на Ali Express.1 buc демо примерок. Сликите се предвидени за повикување само. Ве молиме не го напушти било повратни информации до проблемот е решен. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински. Отстранлив налепници/Лесно се Држи и Лесно полетување/Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедни и водоотпорен
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции за тоа како да го користите Во Engsish. Направени од водоотпорен винил, со 5 годишно внатрешна / надворешна издржливост
Карактеристики : Non-toxi ,еколошки Винил налепница.( стандардната боја како што е прикажано на слики или црна , можете да изберете и други бои, од Боја Картичка )
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : There is no позадина материјал. Ние ќе одговори на вашата порака во 24 часа во работни денови. Ние ќе се прогласи за вашиот објект како "подарок" и вреднуваат по пониска цена за царинење погодност.

Спецификацијата

боја:
w10209m 57x57cm, w10209L 100x100cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
10209
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Censor Кодот:
10209
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Duknow
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Се препорачува простори:
детска соба/Танцување Соба
Место на Потекло:
гуангжу во Кина (Копно)
Големина:
66x46cm/115x82cm
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница

Со стоката дадена додека купуваат