• Новак
  • -20 %
Останат Некое Време Минимална Живот Платно Уметност Печати И Постер , Сè Е Подобро Во Вашиот Pyjamas Платно Сликарство Спална Соба Оркестарот Ѕид

Останат Некое Време Минимална Живот Платно Уметност Печати И Постер , Сè Е Подобро Во Вашиот Pyjamas Платно

DEN 191.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


Прифатлива ѕид уметност и ѕидот оркестарот , совршен за да декорирате вашиот дом или канцеларија или продавница
Забелешка
1. Секој печатење се проверува пред превозот. Рамката НЕ се вклучени во оваа набавка, само печати е вклучен.
2. Бојата на екранот може да биде малку се разликуваат од страна на монитор или мобилен амбиент.
3. Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
=============================================================================
Големина детали
=============================================================================
Преглед
Останат Некое Време Цитат Платно Уметност Печати И Постер , Сè Е Подобро Во Вашиот Pyjamas Платно Сликарство Слики Спална Соба Оркестарот Ѕид
=============
Style -
=============
Стил -Б
=============================================================================
=============================================================================
Пакет детали
Ние ги користиме супер тешко цевка пакет да се заштити вашиот парцела безбедно и звук
====================================================================
Обезбедување на квалитет
Ние сме посветени на користење на оригиналните Epson вода-базирани мастило, цената е повисока, но бојата е подобро.Moreally, здрава и еколошки пријателски, без мирис.
=============================================================================
Се врати и враќање
Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да ја ОТВОРАЊЕ на спорот , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!
=============================================================================
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме испратете e-mail на нас,
или контактирајте со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Спецификацијата

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Бренд Име:
Живеат ustory
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
6Q134
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Цел:
Сè Е Подобро Во Вашиот Pyjamas Постер На Ѕид Дома Декорација
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство и Постер
уметноста категорија:
Поедноставување и Минималистички
Простор апликации:
Спална соба
Тема:
Останат Некое Време Цитат Платно Уметност Печатење
Обликот:
правоаголник
боја:
Црна и Бела

Со стоката дадена додека купуваат