• Новак
  • -39 %
HAOCHU Нордиските Декоративни Платно Сликарство Цртан филм Слики Шапка Moustache Прилагоди Продавница Машина за Шиење Папагал во Кафез Античките Автомобил

HAOCHU Нордиските Декоративни Платно Сликарство Цртан филм Слики Шапка Moustache Прилагоди Продавница Машина

DEN 234.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Висок Квалитет на Платно Големина : 23*30cm,30*40cm,35*50cm,40*60см,50*70cm,60*80см Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација.
избор на стил

Спецификацијата

Големина (Инчен):
23X30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 46x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
1710ZXM042
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча
Обликот:
правоаголник

Со стоката дадена додека купуваат