• Новак
  • -22 %
TNUKK Природни Nantian камен Алка Камен Хривнија промет на Големо со Бесплатен Превозот 60-62mm

TNUKK Природни Nantian камен Алка Камен Хривнија промет на Големо со Бесплатен Превозот 60-62mm

DEN 711.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка


добредојдовте на нашата продавница
Природни жад, сите производи не се исти

Спецификацијата

Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
Tnukk
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат