• Новак
  • -0 %
Модерен минималистички Кинески Лотос Цвет мастило сликарство апстракт платно сликарство без рамка дневна соба позадина декорација

Модерен минималистички Кинески Лотос Цвет мастило сликарство апстракт платно сликарство без рамка дневна соба

DEN 391.00
DEN 391.20

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Платно
Големина : 20x20cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm 60x60cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада,
Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен,
може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред
ќе остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Големина (Инчен):
20x20cm Без Рамка, 30x30cm Без Рамка, 40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
RuoGuan
Број На Модел На:
SH-137
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство

Со стоката дадена додека купуваат