• Новак
  • -15 %
Арктикот Мајмуни рокер ретро носталгија kraft хартија декоративни постер постери

Арктикот Мајмуни рокер ретро носталгија kraft хартија декоративни постер постери

DEN 77.00
DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка


a Feedback
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе го цениме дека може да ни даде postive повратни информации.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.

Спецификацијата

Големина:
30x21cm, 42X30cm
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Со стоката дадена додека купуваат