• Новак
  • -43 %
Цртан филм Зајакот Мачка Лимон Фламинго Платно Уметност Сликарство Постери и Отпечатоци Нордиските Ѕид Слика За Дневна Соба Дома Декор Формулиран

Цртан филм Зајакот Мачка Лимон Фламинго Платно Уметност Сликарство Постери и Отпечатоци Нордиските Ѕид Слика

DEN 192.00
DEN 337.92

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина (Инчен):
13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 21x30cm без рамка, 20x25cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50x70cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
xu15
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Со стоката дадена додека купуваат