• Новак
2017 Божиќ Декорација Decal Ѕид Налепници Прозорец Налепница Отстранлив Стакло Божиќ Среќен Божиќ Елени Оркестарот Mural

2017 Божиќ Декорација Decal Ѕид Налепници Прозорец Налепница Отстранлив Стакло Божиќ Среќен Божиќ Елени Оркестарот

DEN 348.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Фестивал
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
HZ1153
Бренд Име:
ZOOYOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Производ големина:
60*90cm
Ефект:
74*92cm

Со стоката дадена додека купуваат