• Новак
  • -22 %
Кинески Ретки нешта за собирање Стари рачно производство Тибет - Сребрен сад метал занаетите

Кинески Ретки нешта за собирање Стари рачно производство Тибет - Сребрен сад метал занаетите

DEN 748.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Овој производ со среброто не е чисто сребро, но среќен среќен значењето на Кина античките сребро.
Тип на Чаша Примарниот Материјал Тибет-Сребрена&White Бакар Висина 2.3 Инчен / 5.8 СМ Ширина Е 3,8 Инчен / 9.9 CM
м

Спецификацијата

Тема:
Маскота
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Метал
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Тибет сребро.

Со стоката дадена додека купуваат