• Новак
  • -49 %
JQHYART ПОП Сликарство Pablo Escobar Канцеларија Ѕид Дома Декор Модерна Ѕид Слика За Дневна Соба Платно Уметност Без Рамка

JQHYART ПОП Сликарство Pablo Escobar Канцеларија Ѕид Дома Декор Модерна Ѕид Слика За Дневна Соба Платно Уметност

DEN 465.00
DEN 911.04

Достапност
Достапно за нарачка


· Разумна цена. Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува.
· Добар квалитет. Имаме строга контрола на квалитетот систем и добра репутација на пазарот.
· Добра услуга. Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање.
· Заштита На Животната Средина. Имаме advanced & животната средина-пријателски систем
· 1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
· 2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно
· 3. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
· 4.нашите предметот се како што е подолу :
· Уметност За Деца, Астрономија и Простор, Пијалоци, Книга Илустрација, Стрипови, Танц, Образование, Фантазија, Мода Храна, Хоби, Празници, Домашни и Огништето, Хумор, Мапи, Мотивациони, Филмови, Музеи, Музички, Изведувачки Уметности, Места, Публикации, Религија & Духовност, годишни времиња, Спорт, Уште Живот, Телевизија, Транспорт, Типографија и Симболи, Светската Култура.
ТОП КАТЕГОРИИ
Декоративна Уметност, Апстрактната Уметност, Фотографија, Гроздобер Уметноста, Ликовна Уметност, Современата Уметност, Црна и Бела Фотографија, Ботанички, Сценско, Животни.
СОБИ : Бар, Подрум, Foyer, Игра Соба, Гаража, Салата, Ходникот Дом, Канцеларија, Дома, Театар, Детска Соба, Перење Соба. За услугата
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата. Ние брод на објектот преку e-Пакет или Кина Пост и Хонг Конг Пост.
Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид : времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30-35 дена, и ве молиме да бидете трпеливи за пристигнувањето.
Подолу е превозот време табела за безброј (поради царинската политика и превоз, некои окрузи ќе трае околу 4-6 недели за да пристигне).
Југоисточна Азија : 10-15 дена
Западна Азија и северна Азија : 15-25 дена
Блискиот Исток : 15-25 дена
НАС : 10-20 дена
Велика БРИТАНИЈА/AU : 15-25 дена
Канада : 20-25 дена
Белгија/Франција/Германија/Шведска : 20-30 дена
Русија : 25-45 дена
Остатокот на Европа : со 25-35 дена
Централна и Јужна Америка : 25-40 дена
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние исто така нудиме EMS и локација за подигнување на превозот, ако сте ќе плати дополнителни превозот бесплатно, обратете се кај нас за детали полнење. Ви благодариме.

Спецификацијата

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Број На Модел На:
QC1407-наркотик
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
JQHYART
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Со стоката дадена додека купуваат