• Новак
  • -12 %
Берберот Салон стаклена врата декоративни налепници за на ѕид налепници продавница прозорци и ножици за Добредојде

Берберот Салон стаклена врата декоративни налепници за на ѕид налепници продавница прозорци и ножици за Добредојде

DEN 591.00
DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка


Детали За Производот :
Основната боја е црна. Треба други бои, оставете порака за да ми каже. Злато и сребро треба други износи. Ви благодариме за соработката. големина на : Мали 40cm x 58cm Медиум 57cm x 85cm Големи 88cm x 128cm големина : Мали 40cm x 58cm Медиум 57cm x 85cm Големи 88cm x 128cm

Спецификацијата

Големина:
57cm x 85cm, 40cm x 58cm, 88cm x 128cm
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
Мираж на убавината
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Боја:
Црна, бела, црвена, црвена роза, темно сива, светло сива, темно виолетова и така

Со стоката дадена додека купуваат