• Новак
  • -49 %
поп топ Aritist HandPainted Ѕид Уметност дома Декорација цвет Слика Модерна Апстракт Маслото на Платно за Дневна Соба

поп топ Aritist HandPainted Ѕид Уметност дома Декорација цвет Слика Модерна Апстракт Маслото на Платно

DEN 881.00
DEN 1728.00

Достапност
Достапно за нарачка


eeeeeeee

Спецификацијата

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник

Со стоката дадена додека купуваат