• Новак
  • -18 %
AFFLATUS Цвет Пердув Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Уметност Печатење Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор

AFFLATUS Цвет Пердув Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Уметност Печатење Постери И Цртежи на Ѕид Слики

DEN 218.00
DEN 265.92

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
1. Материјал : Еко-Пријателски Памук Платно-Водоотпорен ,Никогаш Нема Да Исчезнат, Може Да Се Избрише
2. Пакет & Подароци : Користете Висока Јачина На Хартија Цевка И Изненадување Подароци Во Внатрешноста На Пакет
3. Дома Декор : Дневна Соба ,Детска Соба, Спална соба, Кујна, Студија Соба ,Канцеларија , Бар и така натаму
1. Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
Ако постојат било итн., ве молиме контактирајте со нас за наплата или замена , колку што сте задоволен, ништо не е проблем
2. Јас редовно ви испрати логистика информации, Секогаш бидете сигурни дека можете да се знае состојбата на стоката
3. На клиентите е Повратни информации(Голема Повратна информација Стапка е поголема од 99% ) е доказ за нашиот вистински акции.
1. Нормално цел ќе биде предаден во рок од 24 часа
2. Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и Aliexpress Стандард и E-пакет
3. Се очекува испорака од ќе бидат погодени од страна на царинската управа, времето итн., исто така, ве молиме контактирајте со мене да се прошири вашата цел заштита време
AFFLATUS Цвет Пердув Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Уметност Печатење Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
ОПИС : ѕид уметност платно сликарство постери и цртежи на ѕид слики за дневна соба платно уметност Нордиските постер детска соба платно отпечатоци спалната соба поп-арт дома декор

Спецификацијата

Големина (Инчен):
13X18 cm Формулиран, 15X20 cm Формулиран, 20X25 cm Формулиран, A4 21X30 cm Формулиран, 30X40 cm Формулиран, 40X50 cm Формулиран, 50X70 cm Формулиран, 60X80 cm Формулиран
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
20170801418-w
Бренд Име:
Afflatus
оригиналниот:
No
Стил:
Нордиските
Платно Сликарство:
Сликите за дневна соба
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Постер:
постери и цртежи
ѕид уметност:
ѕид уметност слика дома декорација
Стил:
нордиските постер
ѕид слики:
Ѕид Слики Детска Соба
Платно слики за дневна соба:
Платно слики кујна оркестарот
подарок:
Подароци за семејството или пријателите
Пакет:
Валани во Цевка
Dropshipping:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат