• Новак
  • -22 %
TNUKK Чист бакар давање декорација на змеј и феникс декоративни уметности и занаети дома мебел.

TNUKK Чист бакар давање декорација на змеј и феникс декоративни уметности и занаети дома мебел.

DEN 4488.00
DEN 5754.24

Достапност
Достапно за нарачка


sobre о tamanho
алта : 17 cm
largura : 6 cm
должина : 21 cm

Спецификацијата

Тема:
Маскота
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Бакар
Стил:
Античкиот Имитација

Со стоката дадена додека купуваат