• Новак
Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети рипка риба модел, дома десктоп оркестарот декорација украси(A571)

Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети рипка риба модел, дома десктоп оркестарот декорација украси(A571)

DEN 1548.96

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : цинк легура
мали стоки мини стока
големина : 8.8 ×6.5 ×4 см
Големина може да бидат пристрасни
Ако постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.

Спецификацијата

Тема:
Животните
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AIBOULLY

Со стоката дадена додека купуваат