• Новак
  • -43 %
Геометриски Робот Сијалица Дрво Постери Лист Формулиран Сликарство Постер Печатење Ѕид Слики За Канцеларија, Дневна Соба Дома Декор Без Рамка

Геометриски Робот Сијалица Дрво Постери Лист Формулиран Сликарство Постер Печатење Ѕид Слики За Канцеларија,

DEN 192.00
DEN 337.92

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина (Инчен):
13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 21x30cm без рамка, 20x25cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50x70cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
xu15
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Со стоката дадена додека купуваат