• Новак
Виолетова Прованса Лаванда Прозорец Сценографијата Ѕид Налепници Винил DIY Лаванда Ѕид Постер За Дневна Соба Детска Соба Дома Декор мурали

Виолетова Прованса Лаванда Прозорец Сценографијата Ѕид Налепници Винил DIY Лаванда Ѕид Постер За Дневна Соба

DEN 316.32

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : Може да се отстрани. Животот водоотпорен. Двојно визуелен дизајн. Зелен ѕид налепници.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : ПВЦ Боја : Како фотографија Лист Големина : W90 CMXH57 CM*1pcs Прекрасен украс за вашата дневна соба или децата DIY bedroom Декорација : ѕид/стакло/огледало/прозорец нема сомнение дека ќе ви се љубовта .
Метод на апликација : 1 : Сигурни дека се залепи површина е мазна површина, има конкавни и конвексни пати го одземе дел на кожата, или нема ембрионот боја не metope, не паста 2 : Изберете добар paste позиција, мора да се исчисти прашината и мрсна се soiled на маска за да се утврди дека површината суви и чисти. 3 : Дали едноставна планирање во паста цел, се разбира, исто така, може да преземе DIY според нивните желби. 4 : Да се вртат од налепница нежно со дното ставете хартија директно, без да трансфер филм, кога ставете стап во средината и потоа се сврти плочка прв притисок. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Спецификацијата

Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
AWOO
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
Виолетова Лаванда Прозорец Сценографијата ѕид налепници
Censor Кодот:
DLX1000
Тема:
Пејзаж
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Име на производ:
Виолетова Лаванда ѕид налепници
Стил:
европа и америка
Инструкции:
Мора да се користи за мазни површини
Функција:
DIY Beautification украсување
безбедноста индекс:
Заштита на животната средина Не-токсични
квалитет:
Врвен квалитет на стоки
Производство место:
произведено во Кина

Со стоката дадена додека купуваат