• Новак
  • -39 %
Смешни Тоалет Седиште Столче Винил Ѕид Налепница Decals Уметност Позадина Отстранлив Бања Оркестарот DIY Картон Decal Постер Mural

Смешни Тоалет Седиште Столче Винил Ѕид Налепница Decals Уметност Позадина Отстранлив Бања Оркестарот DIY Картон

DEN 34.00
DEN 56.16

Достапност
Достапно за нарачка


Смешни Тоалет Седиште Столче Винил Ѕид Налепница Decals Уметност Позадина Отстранлив Бања Оркестарот DIY Картон Decal Постер Mural
Слики За Повикување Само,Предмет На Нашите Производи Достапни

Спецификацијата

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
3168
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Соодветна употреба:
дома dacal/бања оркестарот/свадба декорација/партијата декор
Соодветно место:
Бања
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
yes
Функција:
прекрасна/симпатична/fasion/смешни
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат