• Новак
  • -22 %
4 Парче Платно Сликарство Зелена Патека Boardwalk HD Печатени Платно Уметност Отпечатоци Ѕид Уметност Оркестарот Постер Слики за Дневна Соба XA155D

4 Парче Платно Сликарство Зелена Патека Boardwalk HD Печатени Платно Уметност Отпечатоци Ѕид Уметност Оркестарот

DEN 547.00
DEN 700.80

Достапност
Достапно за нарачка


Сосема нов, Бесплатен превозот!
Сликата е HD печатени на Висока Светлина, Водоотпорен Платно!
Рамка
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само, ќе биде валани брод.
Големина на :
големина 1 : 20x40cmx2,20x55cmx2pcs (8x16x2, 8x22x2inch)
големина на 2 : 30x60cmx2,30x80cmx2pcs (12x24x2, 12x32x2inch)
големина 3 : 40x70cmx2,40x100cmx2pcs (16x28inchx2,16x40inchx2)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Dropshipping Поздрав!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние можеме да ви помогне да се подели сликата за да одговара 5 панели платно ѕид уметност.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга. ние ќе пакетот и се испорачуваат директно до вашиот клиент без било нашите информации, само со вашите информации. OEM наредби се добредојдени !
Ние сме во потрага напред за соработка со вас!
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.

Спецификацијата

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x55cmx2, 30x80cmx2 30x60cmx2, 40x100cmx2 40x70cmx2
боја:
не врамени, со врамени
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
XA155D
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
печати на платно
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Со стоката дадена додека купуваат