• Новак
  • -10 %
DMLS 12 компјутери/многу Pup Украси Дете Играчка Прекрасна Минијатура Смола Симпатична Куче Фигурини кукли за Роденденски Подарок 1 Парче Бесплатен Превозот

DMLS 12 компјутери/многу Pup Украси Дете Играчка Прекрасна Минијатура Смола Симпатична Куче Фигурини кукли

DEN 816.00
DEN 907.20

Достапност
Достапно за нарачка


DMLS 12 компјутери/многу Pup Украси Дете Играчка Прекрасна Минијатура Смола Симпатична Куче Фигурини кукли за Роденденски Подарок 1 Парче Бесплатен Превозот
Боја : Како на слика покажува
Висина : 5 cm
Тежина : Околу 0.7 kg / set
Материјал : Смола
Пратката, вклучувајќи : 12 парче * Смола Симпатична Куче
Превозот Бесплатен превозот од Кина Пост E-пакет . Ве молиме да бидете трпеливи за тоа ќе направи да се чека и да чекаат. Експрес испорака исто така е достапен,ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,ние ќе ви даде најдобра цена за UPS-от, DHL, FEDEX, EMS. Ве молиме Имајте во предвид : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина,ние се надеваме y нашето разбирање, ако тоа задоцнување. Даночни не Сме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја . ние секогаш бидете фактурата во пониска вредност, така што царинење ќе биде многу полесно и побрзо. Ако ви треба напишете посветен вредност на комерцијална фактура,ве молиме да ни каже. Гаранција Ако вие ќе примите некоја неточни, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Повратни информации 1,Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Контактирате за ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress центарот за пораки или e-mail од нас,или разговараат директно на trademanager.бидејќи повеќе e-mail пораки и време различни,па сите mail и порака одговори е во рок од 24 часа.се надевам дека ќе разбере.ви благодариме.

Спецификацијата

Стил:
Пастирски
Материјал:
Смола
Тема:
Животните
боја:
Како Слика Покажува
Висина:
околу 10 cm
во парк:
Yes
Тежина:
About 0.25 kg/piece
Материјал:
Смола
Име:
Симпатична куче
време на испорака:
За 2-3 работни дена
Објектот:
смола кукла
Занает:
lifelike дизајн
Функција:
подарок за роденден

Со стоката дадена додека купуваат