• Новак
  • -38 %
Дома декорација девојка воин самурај меч катана крв смртта Свила Ткаенини Постер Печатење XY011

Дома декорација девојка воин самурај меч катана крв смртта Свила Ткаенини Постер Печатење XY011

DEN 327.00
DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка

добредојде
Постер материјал се користи, е Свила Ткаенини, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста, и ви благодариме за вашето разбирање.
За Сопствени Постер
доколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики на мојот пошта кутија. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро. Високото пиксели слики треба, подобро постери изглед. По добивањето на тоа, ние ќе ви испратиме посебна линкот, и потоа сликите се манипулира за печатење. Покрај изборот на слики, исто така можете да го изберете вашиот омилен големина.
Ние нудиме следниве биковите :
Sire S : за 12x18 инчи, околу 30cm x 45cm
Sire L : за 20x30 инчи, за 50cm x 75см
Sire XL : за 24x36 инчи, за 60cm x 90cm
Sire XXL : за 32x48 инчи, за 80см х 120cm
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет и најдобра услуга за вас.
Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Ние го правиме бизнис со интегритет, искрено.
Ако имате било каков коментар или било каков предлог, ние ќе бидеме многу благодарни, бидејќи тоа го прави ни подобро.
Ви благодариме за вашата посета, јас ќе среќно секој ден, среќен шопинг !

Спецификацијата

Големина (Инчен):
30CM x 45CM Без рамка, 50CM x 75СМ Без рамка, 60CM x 90CM Без рамка, 80СМ x120CM Без рамка, 30CM x45CM DIY рамка, 50CM x75CM DIY рамка, 60CM x90CM DIY рамка
Бренд Име:
YNBDFC
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No

Со стоката дадена додека купуваат