• Новак
  • -25 %
ROWNOCEAN Дома Декор Модата, Поп-Музика Винил Отстранлив Уметност Ѕид Налепница Софа во Позадина Дневна Соба Декорација Големи Димензии D564

ROWNOCEAN Дома Декор Модата, Поп-Музика Винил Отстранлив Уметност Ѕид Налепница Софа во Позадина Дневна Соба

DEN 331.00
DEN 441.12

Достапност
Достапно за нарачка


Заврши Големина : widthxhigh
Медиум : 100x21cm (39.3 "x8.25 ")
Голем : 200x42 cm(78.6 "x16.5 ") Материјал :
Се Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број. На пример : H601
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .

Спецификацијата

боја:
Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Жолта, Сина, Друга Боја
Големина:
Medium, Large
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Медиум:
100x21cm(39.3x8.25)
големи:
200x42cm(78.6x16.5)

Со стоката дадена додека купуваат