• Новак
  • -25 %
Едрење За Љубов Срца Ѕид Налепници Спална соба за Романтична Оркестарот Шема Висок Квалитет Отстранлив Винил Mural Уметност Внатрешни ѕидови LC277

Едрење За Љубов Срца Ѕид Налепници Спална соба за Романтична Оркестарот Шема Висок Квалитет Отстранлив Винил

DEN 287.00
DEN 382.56

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
S 81m широк X 30cm високи
М 113cm широк X 42cm високи
L 151cm широк X 56cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме)
❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Спецификацијата

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H608 домати црвени, H601 бела, H625 кафе браун, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
S 81cm x 30cm, M 113cm x 42cm, L 151cm x 56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
LC277
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат