• Новак
Свежо Растението Potted Зеленило Ѕид Налепница Бонсаи Пастирски Ѕид Mural Постер Дома Декор Кабинет Фрижидери Skirting Линија Decals

Свежо Растението Potted Зеленило Ѕид Налепница Бонсаи Пастирски Ѕид Mural Постер Дома Декор Кабинет Фрижидери

DEN 506.40

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Свежо Растението Potted Зеленило Ѕид Налепница Бонсаи Пастирски Ѕид Mural Постер Дома Декор Кабинет Фрижидери Skirting Линија Decals
Изгледот Големина : 30 X 90 CM x 2
Заврши Големина : Однесуваат на подолу визуелно, ова е DIY производ, конечната големина ќе биде до вас.
Визуелниот Покаже :

Спецификацијата

Големина:
30 x 90CM x 2
Број На Модел На:
MFW-1965
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Happiwoo
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Шема
Спецификација:
2pcs
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Материјал:
ПВЦ

Со стоката дадена додека купуваат