• Новак
  • -44 %
& Цртан филм Авион Носат Топол Воздух Балони Пингвин Отстранлив Ѕид налепница Расадник Decals За Детска Соба Дома Декорација Mural

& Цртан филм Авион Носат Топол Воздух Балони Пингвин Отстранлив Ѕид налепница Расадник Decals За Детска Соба

DEN 107.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
H0140
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
30*90CM
конечната големина на ѕид:
(само за у референца,pls diy)
Тема:
Цртан Филм Авион Носат Топол Воздух Балони
боја:
бела (повеќе од 20pcs за друга боја)
Материјал:
Високо-квалитетни ПВЦ
Технологија:
Можете да користите лепак стап Може да се adsorbed
Функција:
водоотпорен сончање не-токсични envionment заштитени
Користам Прилика:
мазна ѕидот од стакло и други рамни места(имајте на 3-5 години)
производител:
ZOOYOO ПВЦ Креативни Налепници Ѕид

Со стоката дадена додека купуваат