• Новак
  • -25 %
Кралот Лав Копчето за Сликање Современ Дом Врамени Виси на Ѕидот Декорација уметнички Дела во Висока Дефиниција Печатење на Постер

Кралот Лав Копчето за Сликање Современ Дом Врамени Виси на Ѕидот Декорација уметнички Дела во Висока Дефиниција

DEN 717.00
DEN 955.68

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина (Инчен):
30x30cm, 45x30cm, 60x40cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
Скролувајте Виси Слика
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
HOMEDECOR SHMILY
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Платно:
Полиестер Платно
Функција:
Вода и УВ доказ
Виси Метод:
мастило:
Животната средина пријателски
Рамка:
4x2cm Дрво
Пакување:
хартија цевка
обичај слика:
Прифатливо

Со стоката дадена додека купуваат