• Новак
  • -25 %
куполата на al aqsa џамија Копчето за Сликање Современ Дом Врамени Виси на Ѕидот Декорација уметнички Дела во Висока Дефиниција Печатење на Постер

куполата на al aqsa џамија Копчето за Сликање Современ Дом Врамени Виси на Ѕидот Декорација уметнички Дела

DEN 743.00
DEN 990.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина (Инчен):
30x20cm, 45x30cm, 60x40cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Број На Модел На:
Скролувајте Виси Слика
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
HOMEDECOR SHMILY
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Платно:
Полиестер Платно
Функција:
Вода и УВ доказ
Виси Метод:
мастило:
Животната средина пријателски
Рамка:
4x2cm Дрво
Пакување:
хартија цевка
обичај слика:
Прифатливо

Со стоката дадена додека купуваат