• Новак
  • -44 %
HAOCHU Персоналните Отпечаток Платно Сликарство Гостин Книга Присуство DIY Симпатична Децата Роденден Бебе Туш Годишнината Партија Оркестарот

HAOCHU Персоналните Отпечаток Платно Сликарство Гостин Книга Присуство DIY Симпатична Децата Роденден Бебе

DEN 288.00
DEN 513.12

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : HAOCHU Бренд Материјал : Платно Боја : Како на фотографијата е прикажано Големина(Број на гости,Тежина) : XS : 21*30cm( ≤ 40 гости,15g)(1set Inkpad како подарок) S : 30*40cm(≤ 80 гости,31g)(1set Inkpad како подарок) M : 40*60см(≤ 120 гости,61g)(2set Inkpad како подарок) L : 50*70cm(≤ 150 гости,90g)(2set Inkpad како подарок) XL : 60x80cm(≤ 200 гости,125g)(2set Inkpad како подарок) Лесно да се применуваат : Само лево на вашиот отпечаток на него со inkpads.можете да го дизајн она што ви се допаѓа. Т неговите Отпечатоци сликарство е идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions. Добар сувенири,Постојат многу дизајни се достапни за вашиот избор. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере! Напомена : рамката не е вклучена.
Следниве се ralated производи, се надевам дека ќе ви се допадне :
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Спецификацијата

Големина (Инчен):
21x30cm 8x12inch, 30x40cm 12x16inch, 40x60cm 16x24inch, 50x70cm 20x28inch, 60x80cm 24x32inch
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
1801JRZ115-NQ98
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
inkpad
Објектот:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Користат За:
Свадба Роденден на гости декорација итн.
Ако прилагодени:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат